Ремонт сумок в Києві

Без стильної і практичної сумки складно уявити арсенал аксесуарів сучасної людини. Вони потрібні не тільки для створення цілісних образів і є елементом індивідуального стилю як жінок, так і чоловіків, але і дозволяють носити з собою необхідні речі і різні дрібниці.Але дуже часто в процесі щоденної експлуатації в сумках ламається фурнітура, розходяться шви. Не варто поспішати викидати улюблену річ. Ательє Blyskavka в Києві пропонує альтернативу – якісний ремонт сумок, що дозволить вам насолоджуватися оновленої сумкою і використовувати її за прямим призначенням ще не один рік.

Які сумки ми ремонтуємо

Сучасна різноманітність сумок вражає. І розрізняють їх не тільки по стилям, а й в залежності від матеріалів виготовлення, форми, фурнітури і навіть за походженням. Незалежно від цього, будь-яка сумка може прийти в непридатність. Ми відповідально беремося за ремонт:

 1. Брендових сумок. Ціна і ексклюзивність таких виробів просто не дозволяє мати їм дефекти або бути викинутими.
 2. Шкіряних сумок. Вироби з натуральної шкіри цінуються і чоловіками і жінками, тому за їх ремонтом звертаються найчастіше.
 3. Чоловічих сумок і портфелів. Чоловіки по-особливому прив’язуються до аксесуарів.
 4. Сумок ручної роботи – такі вироби зазвичай особливо дорогі серцю, тому дуже важливо зберегти якомога довше їх привабливість.

Нам не важливо скільки коштує ваша сумка і з якого матеріалу вона зроблена. Головне, що до цієї речі ви прикипіли всією душею і хочете продовжити їй життя. Тому не турбуйтеся через зламану блискавки або розійшовся шва – досвідчені майстри з ательє Blyskavka знають як допомогти вам і “вилікувати” улюблений аксесуар.

Що ми ремонтуємо в сумках?

Відремонтувати сумку самостійно досить складно. Адже сам процес вимагає використання спеціального обладнання та певних знань про якості і властивості матеріалів. Тому кращим рішенням стане звернутися до Київського ательє з ремонту Blyskavka. Сюди ви можете прийти в таких випадках:

 • потрібна заміна різної фурнітури (фурнітуру можна підібрати на місці);
 • розійшлися шви або порвалася підкладка;
 • з’явилася потреба в заміні ручок, блискавок, замків і іншої фурнітури.

Майстри не тільки виконають будь-які роботи на совість, але і підберуть оптимальний варіант матеріалів і фурнітури для заміни, враховуючи колірну гамму вироби і його форму. Серед найбільш затребуваних послуг майстерні – ремонт блискавок і замків на сумках, а також заміна ручок. Саме ці частини виробу страждають найчастіше в процесі використання.

Замовити ремонт сумок в Києві

З натуральної шкіри або шкірозамінника, брендові або ручної роботи, всіляких форм і фактур – якісний ремонт сумок під силу нашому ательє в Києві. Звернувшись в майстерню Блискавка, ви отримаєте широкий спектр послуг, гарне обслуговування і гарантію на всі види робіт. Серед наших головних переваг:

 • виконання будь-яких робіт на високому рівні, і якість не залежить ні від бренду сумки, ні від її походження;
 • доступні ціни на різні види маніпуляцій;
 • кваліфікована і своєчасна консультація по будь-яких питань;
 • використання виключно якісних матеріалів і фурнітури для ремонтних робіт, що є гарантією довгої служби оновлених виробів.

Неважливо, яка несправність сталася з вашої улюбленої сумкою. Ательє Blyskavka в місті Київ уважно вивчить проблему – і виконає як заміну блискавки або бігунків, підкладки так і заміну замків, кнопок, хольнітенов або ручок. А ви не можете зекономити на покупці нової речі, а й подаруєте нове життя улюбленому аксесуару.